19 Şubat 2014 Çarşamba

Bebek Örgü Modelleri
BEBEK ÖRGÜ BATTANİYE MODELLERİ
En güzek hobilerden biridir el işi örgü; elişiyapan bayanlarımız,hem sanatsal olarak hemde ekonomik olarak tatmin sağlamaktadırlar.Örgü asıl gelir unsuru olmasada ev ekonomisine ekstradan gelir sağlayan yararlı bir hobi veya ek iş olarakta düşünülebilir.
Örgü el işi siz değerli takipçilerimize sunduğumuz hem görsel hemde anlatımlı örnekler ile örnek seçiminizi ve örgü örmenizi kolaylaştırmaya çalışıyoruz.Annelerimiz için bazı örgü modelleri sunduk ; Bazıları iğne oyası bazıları tığ işi,bazıları ise şiş ile örülmüştür.
Örgü battaniyelerde rokoko ve ya çiçek desen kare desen göz nuru ile sanata dönüşürken,örgü bere de,eldiven ve atkıda desenlere sevgi aşılanıyor sevgi dolu yüreklerle
Örgü bebek battaniyesi çokta şirindir, değil mi? Bebeklerimiz için bir şeyler örmekten zevkli şey var mı zaten? Birbirinden şirin örgü bebek battaniyesi modelleri için doğru yerdesiniz. Örgüde kullanılacak ipi sizin seçmeniz ve zevkinize göre işlemeniz anne adayları için ayrı mutluluk olacaktır.Öncelikle ; örgü örerken tığ,şiş veya iğne batması kazalarına karşı azami dikkatli olunarak örülmelidir.
Örgü Nasıl Yapılır? Örgü örerken nelere dikkat etmeliyiz?Bebek örgü battaniyesine çiçek deseni,gemi desen,hayvan figürü yapılışı için sitemizi takip edebilirsiniz.Hırka örerken kullanılacak iplik,tığ veya şiş ile beraber zevklerinizide sunmuş oluyorsunuz bir bakıma
BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ
2014 örgü modellerini sitemizden takip edip trend modelleri yakalayabilirsiniz.Dikkat etmemiz gereken bazı konularda yok değildir.Örgü kalitemiz, örgümüzün gevşek veya sıkı oluşuyla çok yakından ilgilidir. Bu nedenle örgü örerken iplik gerginliğine mutlak surette dikkat etmek; çok gevşek bırakmamak veya çok sıkmak gereklidir.Örgünün kalitesi; hem kullanılan ipliğe hemde ören kişiye bağlıdır.
Resimli  ve anlatımlı bebek örgü  Bebek Örgü Modelleri Kız bebekler için elde örülmüş,örgü şapka,bere,bandana ve elbise modelleri Tığ,şiş ve farklı örgü teknikleri ile en kaliteli iplerle örülmüş örgü örnekleri Anne adaylarının evde örebileceği,örgü anlatımlı örgü görselleri Amacımız bizim beğendiklerimiz sizinde beğenebileceğiniz modelleri paylaşmaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder